Petricor Ecolodge Cab2
| Bezpłatne Wi-Fi | Darmowy parking | Recepcja czynna 24 h Recepcja czynna 24h na dobę |
| Transfery Autobus na lotnisko |
Willa Petricor Ecolodge Cab2 Pucón oferuje bliskość pobliskich atrakcji turystycznych, takich jak Playa Pucon w około 3 km.
Dojazd na lotnisko Pucon zajmuje 15 min, a atrakcje przyrodnicze, takie jak Marina Canto del Lago, są w odległości 25 min spacerem. Port La Poza znajduje się 2 km od domku letniskowego, a Playa Grande jest w około 3,1 km.
Goście mogą korzystać z czajnika elektrycznego, jadalni. Willa Petricor Ecolodge Cab2 jest położona niedaleko od restauracji Ruka Pulli, która oferuje dania kuchni chilijskiej.
- Lokalne atrakcje
- KPlay3 km
- Muzeum Mapuczów w Pucón3 km
- El Cerduo2,6 km
- Mirador El Cristo2,6 km
- Targ rękodzieła3,1 km
- Bosque Encantado2,1 km
- Buses Caburgua3,1 km
- Feria Expoferia2,9 km
- Port La Poza2,9 km
- Lotniska
- Lotnisko Pucon10 km
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Całkowity zakaz palenia
- Bezpłatne Wi-Fi
- Darmowy parking
- Recepcja czynna 24h na dobę
Opcje wyżywienia
- Czajnik
Usługi rekreacyjne
- Ogród
Usługi
- Autobus na lotnisko
- Obsługa pokojowa
Do dyspozycji gości w pokoju
- Taras
- Herbata i kawa
- Stół
Ważna informacja
Często Zadawane Pytania
- ❓
Jak daleko znajduje się willa Petricor Ecolodge Cab2 od lotniska Pucon?
Willa Petricor Ecolodge Cab2 znajduje się 15 min jazdy od lotniska Pucon. - ❓
Czy willa Petricor Ecolodge Cab2 posiada bezprzewodowy internet?
Tak, willa Petricor Ecolodge Cab2 zapewnia Wi-Fi na terenie całego obiektu. - ❓
Jakie usługi oferuje swoim gościom willa Petricor Ecolodge Cab2?
Willa Petricor Ecolodge Cab2 oferuje takie usługi jak całodobowa recepcja. - ❓
Czy willa akceptuje zwierzęta?
Nie, willa nie jest przyjazna zwierzętom.